USB-флешка Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ (IKD500SM/128GB)
Фото 7 |
Kingston IronKey D500S Managed 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston IronKey D500S Managed
Ціни на Kingston IronKey D500S Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S Managed 8 ГБ | від 497 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston IronKey D500S Managed 16 ГБ | від 665 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 32 ГБ | від 869 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 64 ГБ | від 1 119 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ | від 1 449 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 256 ГБ | від 1 999 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 512 ГБ | від 2 445 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →