USB-флешка Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 ГБ (IKVP50/8GB)
Відео 10Фото 5 |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston IronKey Vault Privacy 50 FIPS 197 certyfikowany i XTS-AES 256-bit | 223 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8GB USB 3.0 256bit AES Encrypted RF-PD-K | 219 zł |
KINGSTON 8GB IronKey Vault Privacy 50 USB AES-256 Encrypted FIPS 197 | 274 zł |
Kingston 8GB IronKey Vault Privacy 50 AES-256 Encrypted, FIPS 197 | 219 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 50, 8 GB | 218 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey Vault Privacy 50
Ціни на Kingston IronKey Vault Privacy 50 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 ГБ | від 218 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 ГБ | від 219 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 32 ГБ | від 312 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 64 ГБ | від 477 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 128 ГБ | від 619 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 ГБ | від 779 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 512 ГБ | від 979 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →