USB-флешка Kingston DataTraveler Max USB-A 256 ГБ (DTMAXA/256GB)
Відео 1Фото 4 |
Kingston DataTraveler Max USB-A 256Gb 2022 рікUSB 3.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Max USB-A 256 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DataTraveler Max Type-A USB 32 Gen 2 pamięć flash 256 GB 1000R/90 | 134 zł |
Kingston DataTraveler Max - Fioletowy - 256GB - USB Stick | 134 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 256GB USB-A 3.2 Gen2 SGKIN3256DTMAXA | 147 zł |
Kingston DataTraveler MAX 256GB USB 3.2 USB-A RF-PD-KNG-0069 | 130 zł |
KINGSTON USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 256GB 1000MB/s DTMAXA/256GB | 149 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Max USB-A
Ціни на Kingston DataTraveler Max USB-A |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max USB-A 256 ГБ | від 130 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 512 ГБ | від 219 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 1000 ГБ | від 379 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →