USB-флешка Kingston DataTraveler R500 128 ГБ
Kingston DataTraveler R500 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler R500 128 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DataTraveler 70 - 128GB - USB Stick | 46 zł |
Kingston Pendrive DT70/128GB USB-C 3.2 Gen1 SGKIN3128DT7001 | 37 zł |
Kingston DataTraveler 70 128GB USB 3.2 Gen 1 Type-C RF-PD-KNG-0024 | 38 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler 70 128GB | 35 zł |
KINGSTON DataTraveler 70 128GB USB-C 3.2 Gen 1 DT70/128GB | 36 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →