USB-флешка Kingston DataTraveler 4000 G2 32 ГБ
Фото 11 | 634 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kingston pendrive USB 32GB USB 3.0 256 AES FIPS 140-www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Kingston DataTraveler 4000 G2 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston DataTraveler 4000 G2
Ціни на Kingston DataTraveler 4000 G2 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 4000 G2 8 ГБ | від 609 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 16 ГБ | від 529 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 32 ГБ | від 634 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 64 ГБ | від 760 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →