USB-флешка Kingston IronKey S1000 Basic 8 ГБ (IKS1000B/8GB)
Відео 1Фото 5 |
Kingston IronKey S1000 Basic 8Gb |
|
Пило - та вологозахист. Високий рівень апаратного захисту даних (відповідність стандартам FIPS 140-2 Level 3, GLBA, HITECH тощо)
У відмінності від версії Enterprise, відсутнє централізоване адміністрування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey S1000 Basic
Ціни на Kingston IronKey S1000 Basic |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey S1000 Basic 4 ГБ | від 693 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 8 ГБ | від 1 193 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 16 ГБ | від 1 899 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 128 ГБ | від 5 599 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо