Pendrive Kingston DataTraveler microDuo 32 GB
Produkt jest niedostępny
62 zł
Interfejs: USB 2.0 i microUSB; Materiał obudowy: metal;
Kingston DataTraveler microDuo 32Gb
Pojemność
32 GB Interfejs
USB 2.0 i microUSB Funkcje i możliwości
obsługa OTG Materiał obudowy
metal Wymiary
16x28x9 mm Data dodania do E-Katalog
kwiecień 2014
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Wideo recenzje
Pen drive DataTraveler microDuo Kingston - Vídeo Resenha Brasil
20 czerwca 2014 31 890 przegląd
Computex 2015: Kingston HyperX Predator PCIe SDD & Datatraveler microDuo 3C | Allround-PC.com
15 czerwca 2015 246 przegląd
Kingston Datatraveler MicroDuo USB 3C Review: Great for the 12" Macbook
2 lipca 2015 7 169 przegląd
Review of Kingston 16 GB DataTraveler microDuo
8 kwietnia 2015 123 przegląd
USB Flash Drives - The story of the DataTraveler microDuo - Kingston Technology
28 kwietnia 2014 68 435 przegląd
Kingston DataTraveler microDuo 3.0 Unboxing and Demonstration!
26 sierpnia 2014 111 405 przegląd
Kingston Data Traveler Micro Duo 16GB - perfect keychain data mover for phones [Review]
5 kwietnia 2014 37 859 przegląd
Polecamy
od 44 zł 100 - 210 MB/s, 20 - 140 MB/s, tworzywo sztuczne
od 83 zł 90 / 130 MB/s, 15 / 30 MB/s, metal
od 24 zł 90 MB/s, 12 - 40 MB/s, tworzywo sztuczne
od 25 zł 90 MB/s, 40 MB/s, tworzywo sztuczne
od 15 zł 60 MB/s, 20 MB/s, tworzywo sztuczne
od 39 zł 100 MB/s, 10 / 15 MB/s, tworzywo sztuczne