Monitor HP V27c G5 27 " czarny (65P60E9)
Zdjęcia 5 |
HP V27c G5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V27c G5 27 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP V27c G5 FHD Curved Monitor 686 cm 27 1920 x 1080 65P60AAABB 65P60AA#ABB | 1 051 zł |
HP V27c- 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, HDMI | Głośniki 2 x 2 W | VESA | 719 zł |
HP Monitor V27c G5 27inch FHD FreeSync 5ms HDMI DP Black 65P60E9#ABB | 744 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, VA 27" V27c (65P60E9) | 843 zł |
MONITOR HP LED, VA 27" V27c (65P60E9) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 689 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →