Obudowa Fractal Design Focus G szary (FD-CA-FOCUS-GY-W)
Wideo 20Zdjęcia 12 |
Fractal Design Focus G szary
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Focus G
Ceny na Fractal Design Focus G |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Focus G czarny | od 265 zł | 7 oferty | ||
Fractal Design Focus G czerwony | od 326 zł | 1 oferta | ||
Fractal Design Focus G granatowy | od 279 zł | 2 oferty | ||
Fractal Design Focus G szary | od 329 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →