Корпус Fractal Design Focus G сірий (FD-CA-FOCUS-GY-W)
Відео 20Фото 12 |
Fractal Design Focus G сірий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":2 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Focus G
Ціни на Fractal Design Focus G |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Focus G синій | від 279 zł | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Focus G сірий | від 329 zł | 1 пропозиція | ||
Fractal Design Focus G червоний | від 326 zł | 1 пропозиція | ||
Fractal Design Focus G чорний | від 265 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →