Szlifierka Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Zdjęcia 4 |
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 bez regulacja obrotów regulacja obrotów bez bezkluczykowej wymiany |
|
Profesjonalna szlifierka kątowa do obróbki walcowanego metalu lub betonu. Wyposażony w silnik o mocy 1900 W (moc użytkowa - 1220 W) z elektronicznym zabezpieczeniem przeciążeniowym. Do wrzeciona można przymocować tarcze tnące i szlifierskie o średnicy 125 mm, a także kubki o średnicy 75 mm. Szlifierka posiada regulację prędkości (6 stałych pozycji w zakresie 2.800 - 11.500 obr/min) oraz elektronikę zdolną do utrzymania stałej prędkości wrzeciona niezależnie od obciążenia. Dzięki możliwości pracy przy niskich prędkościach szlifierka Bosch GWS 19-125 CIE Professional nadaje się do szlifowania powierzchni metalowych i kamiennych wrażliwych na przegrzanie. Pomiędzy skrzynią biegów a silnikiem wbudowane jest sprzęgło bezpieczeństwa, które chroni przed „luzem”. Urządzenie wyposażone jest w antywibracyjny uchwyt boczny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Wszystkie ceny 11 →Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 19-125 CIE Ø tarczy 125 mm 1 900 | 852 zł |
Bosch GWS 19-125 CIE DO-EL-SZL-BOS-069 | 999 zł |
Bosch Professional GWS 19-125 CIE - Szlifierka kątowa (060179P002) | 993 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH GWS 19-125 CIE | 943 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1900w gws 19-125 cie | 1 220 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Ceny na Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 | od 921 zł | 8 oferty | ||
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | od 852 zł | 11 oferty |