Wiertarka Bosch GSB 24-2 Professional 060119C900
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Bosch GSB 24-2 Professional 060119C900 |
|
W modelu 060119C900 uchwyt jest kluczem, a w modelu 060119C801 jest to uchwyt bezkluczykowy
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 24-2 Professional 060119C900
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GSB 24-2 | 1 333 zł |
Bosch GSB 24-2 DO-EL-WIE-BOS-047 | 919 zł |
Bosch Professional GSB 24-2 - Wiertarka udarowa (060119C801) | 962 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH Professional GSB 24-2 060119C801 | 919 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH Professional GSB 24-2 060119C801 | 919 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →