Niwelator laserowy Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Zdjęcia 3 |
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 |
|
Zestaw modeli 0601063800 zawiera walizkę, zestaw 0601063801 - walizkę, zestaw 0601063802 - walizkę i uchwyt oraz zestaw 0601063803 - walizkę, uchwyt i odbiornik
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Laser liniowy GLL 3-50 czerwona wiązka do pracy w pomie | 975 zł |
Bosch Professional GLL 3-50 - Laser liniowy (0601063800) | 1 294 zł |
Bosch Laser krzyżowy GLL 3-50 czerwony 10 m | 1 774 zł |
BOSCH LASER GLL 3-50 | 1 341 zł |
Bosch Laser krzyżowy GLL 3-50 czerwony 10 m | 1 545 zł |
Modyfikacje Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Ceny na Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 | od 975 zł | 5 oferty | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | od 1 420 zł | 3 oferty | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063803 | od 1 639 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →