Лазерний нівелір Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Фото 3 |
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 |
|
В комплекті моделі 0601063800 чохол в комплекті 0601063801 — кейс, в комплекті 0601063802 — кейс і власник, а в комплекті 0601063803 — кейс, утримувач і приймач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Laser liniowy GLL 3-50 czerwona wiązka do pracy w pomie | 969 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-50 0601063800 | 1 294 zł |
Bosch Professional GLL 3-50 - Laser liniowy (0601063800) | 1 294 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-50 0601063800 | 1 294 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-50 0601063800 | 1 294 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800
Ціни на Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | від 1 420 zł | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063803 | від 1 636 zł | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 | від 969 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →