Klucz udarowy Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem.
Zestaw 0615990M46 zawiera jeden akumulator (4 Ah) i ładowarkę, w zestawie 06019G4201 dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i etui, a model 0615990L00 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę, etui i multitool.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy BOSCH Professional GDX 18V-200 C 0615990M46 | 1 430 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional GDX 18V-200 C 0615990M46 | 1 430 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Ceny na Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 | od 1 430 zł | 3 oferty | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 | od 1 838 zł | 7 oferty | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 | od 800 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →