Гайковерт Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Відео 7Фото 9 |
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації з смартфоном.
У комплекті 0615990M46 один акумулятор (4 Агод) і зарядний пристрій, в комплекті 06019G4201 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 0615990l00 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій, кейс і мультитул.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klucz udarowy BOSCH Professional GDX 18V-200 C 0615990M46 | 1 430 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional GDX 18V-200 C 0615990M46 | 1 430 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46
Ціни на Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 | від 1 430 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4206 | від 1 679 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 | від 1 838 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 | від 847 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →