Płyta główna Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI (90MB1B00-M0EAY0)
Wideo 11Zdjęcia 10 | 1 148 zł Kup! Asus Rog Strix B660-a Gaming Wifi Motherboard Czarny 90MB18S0-M0EAY0tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI
DDR4DDR5
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B660
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Seria Asus ROG Strix (TOP)
od 5 384 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 1 289 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 228 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 8 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 6 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, podświetlenie, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 991 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 900 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 828 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 3 697 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 599 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 739 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 4 szt., SFX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 574 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 569 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 078 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 9 499 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 770 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 371 zł
1200 W, 24+8+8(4+4) pin, 8 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 8 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, podświetlenie, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 3 849 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 1 269 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 862 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 24 164 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 999 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
✅ASUS ROG STRIX B660-A GAMING WIFI D4 Motherboard with 13Gen Intel 13600KF Review
11 grudnia 202210 064 przegląd
ASUS ROG STRIX B660-A Gaming WiFi D4 | ASUS Gaming intel 12th Gen.
31 marca 20223 016 przegląd
18 Intel B660 Boards Tested, VRM Thermal Test
12 marca 2022205 763 przegląd
ASUS ROG STRIX B660-A Gaming WiFi D4, Its fine
14 marca 202254 075 przegląd
iGame RTX3070-8G Ultra W OC+Intel Core i5-12600KF+ASUS ROG STRIX B660-A GAMING WIFI DDR4
7 października 20222 968 przegląd
AFFORDABLE 12TH GEN! - ASUS Prime B660M-A D4 - Unboxing & Overview! [4K]
7 lutego 202242 480 przegląd
GAMING WHITE PC BUILD | I7 12700KF | RTX3060 12GB DDR6 | ASUS STRIX B660-A GAMING WIFI
26 lutego 20224 241 przegląd
Best Setup 2022 Non No RGB PC Gaming All Black! From Asus Rog Strix B660-A Wifi D4 With RTX 3060
28 czerwca 2022559 przegląd
SERIOUS Gamers NEED the ROG STRIX B660-A Gaming Motherboard! - Unbox This!
22 stycznia 202219 695 przegląd
ASUS ROG STRIX B660 A GAMING WIFI | Intel 12/13th Gen motherboard UNBOXING & DEPTHVIEW | BD
1 kwietnia 2023974 przegląd
ASSEMBLE A PC RTX 3050 ROG STRIX B660-A CPU I7-12700K RAM 32GB | GAMING PC RTX 3050 i7 12TH GEN
2 lutego 2023648 przegląd
Modyfikacje Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI
Ceny na Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI D4 | od 940 zł | 10 oferty | ||
Asus ROG STRIX B660-A GAMING WIFI | od 1 148 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 171 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 940 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia