Obudowa Aerocool CS-107 FRGB czarny
Zdjęcia 12 |
Ten przypadek jest gotowy, aby zaoszczędzić na wszystkim oprócz wydajności systemu komputerowego. Model prezentowany jest w formie kompaktowego i stylowego pudełka Mini Tower. Podwozie wyróżnia się na tle dużej armii analogów niską ceną i obecnością wydajnego chłodzenia. Wewnątrz platformy są już zainstalowane trzy wentylatory 120 mm, w tej modyfikacji zastosowano chłodnice z podświetleniem FRGB.
Jest to stałe, wielokolorowe podświetlenie, które przekształca surowy design w efektowną i wyrazistą obudowę do gier. Obudowa komputerowa AEROCOOL CS-107 FRGB otrzymała panel przedni w postaci siatki, co znacznie zwiększa efektywność wymiany powietrza wewnątrz platformy. Główna ściana, która jest przeglądem, jest reprezentowana przez solidną taflę szkła akrylowego. Dzięki przezroczystemu panelowi bocznemu możesz swobodnie zapoznać się ze specyfiką wewnętrznej architektury komputera.
Jednostka systemowa może być zbudowana na podstawie płyty głównej Micro-ATX lub Mini-ITX. Istnieją cztery gniazda na karty rozszerzeń PC. W roli procesora możliwe będzie zastosowanie rozwiązania z wieżą chłodniczą o wysokości do 157 mm, 286 mm przeznaczone jest na instalację dyskretnej grafiki. Jest to kompaktowa i niedroga obudowa, która może zadowolić użytkownika dobrym designem i dobrą funkcjonalnością.
Kup Aerocool CS-107 FRGB czarny
Wszystkie ceny 20 →AeroCool Obudowa CS-107 Czarna ARGB USB 3.0 Mini Tower KOAECOE0CS107V2 | 170 zł |
Obudowa AEROCOOL PGS CS-107-A-BK-v2 | 174 zł |
Aerocool OBUDOWA AEROCOOL GS CS-107-A-BK-v2 FRGB | 180 zł |
OBUDOWA AEROCOOL GS CS-107-A-BK-v2 FRGB | 205 zł |