Obudowa Aerocool Evo Mini czarny
Zdjęcia 12 |
Aerocool Evo Mini czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Evo Mini czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AeroCool Boitier Mini Tour Micro ATX kompatybilny z Evo Mini RGB z panneau | 261 zł |
AeroCool PGS Evo - MT - micro ATX - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 233 zł |
Obudowa Mini Tower AEROCOOL AEROPGSEVO-MINI-G-BK | 225 zł |
Obudowa Aerocool Evo Mini RGB (AEROPGSEVO-MINI-G-BK) | 189 zł |
Aerocool Evo Mini RGB Czarny | 180 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →