Obudowa Aerocool Cronus czarny (ACCM-PB23013.11)
Zdjęcia 12 |
Aerocool Cronus czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Cronus czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AeroCool Cronus-G-BK-v1 - Tempered Glass Edition - MDT - micro ATX - Obudo | 427 zł |
Aerocool Obudowa komputerowa Aerocool Cronus ARGB | 329 zł |
Obudowa komputerowa Aerocool Cronus ARGB | 352 zł |
Aerocool Cronus ARGB Czarny | 369 zł |
Aerocool Cronus ARGB Czarny | 369 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →