Obudowa Aerocool CS-109G biały (CS-109-G-WT-v1)
Zdjęcia 10 |
Aerocool CS-109G biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool CS-109G biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aerocool Housing PGS CS-109-G-WT-v1 FRGB White AEROPGSCS-109G-WT-V1 | 230 zł |
AeroCool Obudowa CS-109 RGB USB 3.0 Mini Tower biała KOAECOE0CS109WT | 170 zł |
AEROCOOL Obudowa CS-109 RGB USB 3.0 Mini Tower biała AEROPGSCS-109G-WT-V1 | 190 zł |
AeroCool Obudowa CS-109 RGB USB 3.0 Mini Tower biała 103035 | 170 zł |
Aerocool CS-109 RGB Biały | 180 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Aerocool CS-109G
Ceny na Aerocool CS-109G |
---|---|---|---|---|
Aerocool CS-109G biały | od 169 zł | 8 oferty | ||
Aerocool CS-109G czarny | od 166 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →