Obudowa Aerocool Cylon Pro TG biały
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Aerocool Cylon Pro TG biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Cylon Pro TG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aerocool Cylon Pro Tempered Glass Midi-Tower - weiß | 301 zł |
Aerocool Cylon Pro Tempered Glass Midi-Tower - weiß | 324 zł |
Aerocool Cylon Pro Tempered Glass Midi-Tower - weiß | 311 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Aerocool Cylon Pro tower chassis (white / black, Tem | 282 zł |
Aerocool Cylon Pro Tempered Glass Midi-Tower - weiß | 307 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Aerocool Cylon Pro TG
Ceny na Aerocool Cylon Pro TG |
---|---|---|---|---|
Aerocool Cylon Pro TG biały | od 282 zł | 5 oferty | ||
Aerocool Cylon Pro TG czarny | od 345 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →