Obudowa Aerocool Trinity Mini V3 biały
Zdjęcia 12 |
Aerocool Trinity Mini V3 biały
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Trinity Mini V3 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name Aerocool Trinity Mini G-WT-v3 wh A | 377 zł |
Obudowa Aerocool Trinity Mini RGB Biała (ACCS-PV32133.21) | 318 zł |
Aerocool Trinity Mini V3 Crystal Tower Case Biały TRINITYMINIWHV3 | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →