Obudowa Aerocool Cylon Mini biały
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Aerocool Cylon Mini biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Cylon Mini biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Aerocool Cylon Mini RGB (ACCS-PV12012.21) | 201 zł |
Obudowa komputerowa Aerocool, PGS CYLON MINI RGB AEROPGSCYLONMINI-WH, Micr | 326 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Aerocool Cylon Mini Tower Chassis (white / black, wind | 203 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Aerocool Cylon Mini
Ceny na Aerocool Cylon Mini |
---|---|---|---|---|
Aerocool Cylon Mini biały | od 201 zł | 5 oferty | ||
Aerocool Cylon Mini czarny | od 190 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →