Obudowa Aerocool Cylon Mini czarny
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Bardzo kompaktowa obudowa zaprojektowana tak, aby pasowała do płyty głównej micro-ATX lub mini-ITX. Na podstawie jednostki systemowej możesz zmontować podstawowy komputer do gier. Potencjał gamingowy zapewnia możliwość zainstalowania karty graficznej o długości do 300 mm. W celu odprowadzania ciepła są 3 miejsca do zainstalowania wentylatorów. W standardzie dostarczana jest 1 chłodnica o średnicy 80 mm, przeznaczona do montażu na panelu tylnym.
Obudowa Aerocool Cylon Mini otrzymała spektakularne osiągi projektowe. Jedna ze ścian bocznych pokryta jest przyciemnianym szkłem akrylowym, a przedni panel wyposażony jest w podświetlenie RGB LED. Panel sterowania znajduje się na górze i zawiera: przycisk zasilania, przycisk zmiany trybów podświetlenia RGB, dwa porty USB 2.0, jeden gniazdo USB 3.0, a także gniazda słuchawkowe i mikrofonowe. Należy zauważyć, że w ogóle nie ma przycisku Reset. Ten model kadłuba ma „starszego brata” wykonanego w formie średniej wielkości wieży o identycznej konstrukcji. Jednostka systemowa Mini jest idealna do stworzenia niedrogiego systemu komputerowego do użytku domowego.
Kup Aerocool Cylon Mini czarny
AeroCool Cylon Mini - Black - Obudowa komputerowa - Minitower - Czarny | 195 zł |
Obudowa komputerowa Aerocool, PGS CYLON AEROPGSCYLONMINI-BK, Micro ATX, Mi | 282 zł |
Aerocool Cylon Mini Rgb Tower Case Czarny 4ACYLONMINI | 190 zł |
Modyfikacje Aerocool Cylon Mini
Ceny na Aerocool Cylon Mini |
---|---|---|---|---|
Aerocool Cylon Mini biały | od 201 zł | 6 oferty | ||
Aerocool Cylon Mini czarny | od 190 zł | 4 oferty |