Obudowa Aerocool Playa Slim bez Zasilacz
Zdjęcia 10 |
Stylowa, jasna i jednocześnie kompaktowa obudowa komputera, przeznaczona do montażu płyty głównej z serii micro-ATX lub mini-ITX. Jednostka systemowa jest wyposażona w standardowy zasilacz 400 W. Aerocool Playa Slim można umieścić na biurku zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Panel przedni jednostki systemowej wyraźnie wyróżnia się obecnością paska LED RGB. Lista interfejsów obejmuje gniazda słuchawkowe i mikrofonowe, a także kilka portów USB w wersji 3.0.
Obudowa posiada jedno złącze zewnętrzne do instalacji urządzenia 5,25", a wewnątrz można zainstalować jeden dysk twardy 3,5" i jeden dodatkowy dysk twardy 2,5". Jednostka systemowa pozwala na zainstalowanie karty graficznej do 240 mm, ale wysokość chłodnicy procesora nie powinna przekraczać 80 mm Tylny panel jest wyposażony w zaślepki do montażu niskoprofilowych kart rozszerzeń Dostępne są 4 gniazda do montażu kart PCI-E Do chłodzenia powietrzem można wykorzystać 2 wentylatory o średnicy wirnika 80 mm W standardzie 1 chłodnica 80 mm Obudowa waży tylko 2,6 kg Ta jednostka systemowa może być doskonałym pomocnikiem w biurze lub w domu przy rozwiązywaniu średnio zasobożernych zadań.
Kup Aerocool Playa Slim bez Zasilacz
Obudowa komputerowa AEROCOO AEROPGSPLAYASLIM-BK, Slim Tower, Micro ATX | 274 zł |
Obudowa Aerocool PGS PLAYA SLIM AEROPGSPLAYASLIM-BK (Micro ATX, Mini ITX; | 265 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AEROCOOL PLAYA SLIM RGB - USB3.0, Obudowa PC bez zasil | 251 zł |
Geh AeroCool Mini Playa Slim Czarny Mikrofon | 256 zł |