Obudowa Aerocool Playa czarny
Aerocool Playa czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Playa czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AeroCool Geh Midi Playa Black RGB MicroATX/ATX/Min - Obudowa komputerowa - | 322 zł |
Obudowa Aerocool Playa Black Window (ACCM-PB09013.11) | 347 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Aerocool Playa - black window - PACZKOMAT, POCZTA, K | 287 zł |
Aerocool Playa Tower Case Czarny | 193 zł |
AeroCool Playa RGB bk ATX ACCM-PB0 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 295 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →