Obudowa Aerocool Raider Mini V2 czarny
Zdjęcia 6 |
Aerocool Raider Mini V2 czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Raider Mini V2 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aerocool PGS RAIDER MINI-G-BK-v3 CASE AEROPGSRAIDER-M-G-V3 | 167 zł |
Aerocool OBUDOWA AEROCOOL PGS RAIDER MINI-G-BK-v3 | 170 zł |
Aerocool Raider Mini RGB Czarny | 200 zł |
Aerocool Raider Mini RGB Czarny | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →