Obudowa Antec NX500M czarny
Zdjęcia 11 |
Antec NX500M czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Antec NX500M czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANTEC Seria NX NX500M panel przedni z siatki gotowy do użytku typu C 32 Ge | 315 zł |
Antec NX Series NX500M - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 256 zł |
Obudowa Antec NX500M | 252 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Antec NX Series NX500M Tower Czarny (761345810579) - | 283 zł |
Antec Nx500m Tower Case Czarny 0-761345-81056-2 | 233 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →