USB-флешка Transcend JetFlash 790C 512 ГБ (TS512GJF790C)
Фото 3 |
Transcend JetFlash 790C 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790C 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 790C pamięć USB 512 GB czarna TS512GJF790C USB-C USB 32 | 200 zł |
Transcend JetFlash 790C - 256GB - USB Stick | 221 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3.2/512GB TS512GJF790C TRANSCEND | 183 zł |
Transcend Jetflash 790 Usb C 512gb Pendrive Przezroczysty TS512GJF790C | 268 zł |
Модификації Transcend JetFlash 790C
Ціни на Transcend JetFlash 790C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790C 64 ГБ | від 35 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 790C 128 ГБ | від 54 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 790C 256 ГБ | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 790C 512 ГБ | від 183 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо