USB-флешка Transcend JetFlash 710 128 ГБ (TS128GJF710S)
Фото 10 |
Transcend JetFlash 710 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 710
Ціни на Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 ГБ | від 63 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 64 ГБ | від 66 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 128 ГБ | від 99 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 256 ГБ | від 160 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →