Конструктор Lego Ninja Nightcrawler 70641 (70641)
Відео 17Фото 9 |
Lego Ninja Nightcrawler 70641 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 221 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 108 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 50 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 394 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 33 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 263 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 61 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 103 шт, персонажів 2 шт
від 1 110 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 876 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Ninjago 70641 Ninja Nightcrawler/Nocna Zjawa Ninja . Unboxing Recenzja
2 липня 2019489 переглядів
Recenzja lego ninjago 70641 Nocna Zjawa
17 жовтня 2019737 переглядів
LEGO NINJAGO 70641 NOCNA ZJAWA I LEGO 70638 KATANA V11 - RECENZJA
25 лютого 2018414 переглядів
LEGO ninjago 70641 nocna zjawa ninja
9 червня 2018373 перегляда
lego ninjago 70641 ninja nightcrawler speed build
13 грудня 2018149 переглядів
Lego Ninjago - Ninja Nightcrawler - 70641 Speedbuild
1 вересня 2021349 переглядів
LEGO Ninjago 70641 Ninja Nightcrawler Review
29 грудня 20176 407 переглядів
Lego Ninjago Ninja Nightcrawler Review Set #70641
5 серпня 2018715 переглядів
Venom Hotrod - LEGO Ninjago 70641 E-Model
15 квітня 20192 336 переглядів
LEGO - Ninjago Ninja Nightcrawler review! 70641
10 січня 20187 243 перегляда
Building Lego Ninjago Ninja Nightcrawler #70641
28 липня 2018326 переглядів
Geckopter & X-Trike LEGO Ninjago 70641 Alternate MOC
12 лютого 201810 936 переглядів
Lego Ninjago 70641 Alternative Build - Greenlight! (Review)
11 березня 20183 214 переглядів
LEGO NINJAGO 70641 ALTERNATIVE BUILD DRAGON COPTER!
2 лютого 201876 776 переглядів
LEGO Ninjago Build - Ninja Nightcrawler Set #70641 - Part 2
11 березня 20186 010 переглядів
Lego Ninjago 70641 Ninja Nightcrawler stop motion build
18 лютого 2018817 переглядів
LEGO Ninjago Build - Ninja Nightcrawler Set #70641 - Part 1
11 березня 201810 990 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 326 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 554 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 146 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 490 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 209 zł
вік 9+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 569 шт, моделей 3, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 146 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 579 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 381 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 659 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 171 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 513 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 200 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 518 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 184 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 599 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 180 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 478 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 172 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 530 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 321 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 609 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі