Smartfon Xiaomi Redmi 7 64 GB / 4 GB
Wideo 16Zdjęcia 13 | Produkt jest niedostępny 521 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.26; rozdzielczość ekranu: 1520х720 (19:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 82; ОС: Android 9.0; Model procesora: Snapdragon 632; Procesor (GHz): 1.8; GPU: Adreno 506; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64 dodaj do listymoje listy |
Xiaomi Redmi 7 64 GB / 4 GB
2020 rokRedmi
Wyświetlacz:6.26 ", 1520х720 (19:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 632
Aparat:2 moduły, 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4000 mAh
Waga:180 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 645 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 256 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 472 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 534 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 97 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 715 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 58 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, akumulator: 43 mAh, do 5.5 h, z etui ładującym + 18 h
od 640 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 111 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 295 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 108 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 412 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 369 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
Xiaomi Redmi 8 - RECENZJA - Okrojony i TAŃSZY Redmi Note 7 - Opinie i TEST Mobileo [PL]
22 stycznia 202079 290 przegląd
Xiaomi Redmi Note 7 - UNBOXING
17 kwietnia 2019302 przegląd
Redmi Note 7 Unboxing and Reviews #Redmi #Note7#Xiaomi #Blue#Unboxing#Reviews#Xiaomi#Camera
2 kwietnia 2019422 przegląd
Redmi 7 (7k | SD632 | 4000 mAh) - Unboxing & Hands On Review
25 marca 201986 318 przegląd
Xiaomi redmi note 7 Review | متتسرعش و تشتريه غير لما تشوف المراجعة ديه
25 marca 2019202 668 przegląd
Xiaomi Redmi 7A - ASMR Unboxing
9 lipca 20199 716 przegląd
Xiaomi Redmi Note 7s Unboxing & First Look | Shot on OnePlus 7 - 4K
17 lipca 2019102 przegląd
xiaomi redmi note 7. xiaomi redmi note 7 review. xiaomi redmi note 7 unboxing.
25 listopada 2022675 przegląd
REDMI NOTE 7 PRO hanging problem solution | How to fix
8 czerwca 2021242 227 przegląd
فتح صندوق شاومي ريدمي 7 - Xiaomi Redmi 7 Unboxing
25 maja 201922 529 przegląd
Redmi Note 7 Unboxing & Full Review - TAGALOG
1 lutego 2019511 590 przegląd
Xiaomi Redmi 7 Lunar Red color unboxing and test camera
27 czerwca 201939 699 przegląd
Redmi Note 7 Pro Battery Replacement || How To Replace Redmi Note 7 Pro / Note 7S / Note 7 Battery
31 sierpnia 2019396 390 przegląd
Xiaomi Redmi Note 7 Unboxing and Review
1 maja 2019410 737 przegląd
Xiaomi Redmi Note 7 review
8 lutego 20192 771 262 przegląd
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Unboxing - After 7 Months!
3 czerwca 20197 046 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi 7
Ceny na Xiaomi Redmi 7 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 7 16 GB / 2 GB | od 1 180 zł | 2 oferty | ||
Xiaomi Redmi 7 64 GB / 3 GB | od 948 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 549 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g