Зарядний пристрій Google 30W USB-C Charger
Відео 5Фото 8 |
Google 30W USB-C Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Google 30W USB-C Charger
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Google Oryginalna ?adowarka USB-C 30W Charger (bez kabla) | 169 zł |
Google GA03502-EU - USB-C Netzteil - 30W - 21V GS-ZAS-GOE-0001Google GA03502-EU - USB-C Netzteil - 30W - 21V - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa d... щеostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 109 zł |
ORYGINALNA UNIWERSALNA ŁADOWARKA GOOGLE 30W FAST CHARGE USB-C GA03502-EU Google 30W USB-C Charger Ładowarka sieciowa Google z portem USB-C umożliwia szybkie ładowanie 30W, doskonałe dla nowych... щеsmartfonów Pixel. Ładowarka Google 30W USB C od Google I kod producenta GA03502-EU kolor > biały Specyfikacja Oryginalny produkt Google Moc 30W Napięcie wejście 100-240V Szybkie ładowanie: Power Delivery Prąd ładowania: 5V/3A, 20V/1.5A, 15V/2A, 9V/3A Napięcie wyjście: PD 20V/1,5A, 15V/2A, 5V/3A, 9V/3A; PPS 21V ⎓ 1,5A. 11V ⎓ 3A Brak spadków wydajności podczas korzystania z telefonu Wyjście USB-C Automatyczne dopasowywanie mocy Wersja - Bulk Poczuj moc PD Ładowarka 30W umożliwia błyskawiczne odnowienie energii . Dzięki temu Twój sprzęt może być naładowany nawet kilkukrotnie szybciej niż standardowymi ładowarkami. Kompaktowe wymiary i konstrukcja wykonania z ognioodpornego PC sprawiają, że doskonale sprawdzi się nie tylko w domu ale także w podróży. Inteligentny układ zarządzania automatycznie dobiera odpowiednie napięcie do urządzenia. Nowoczesny chip nie tylko dba o odpowiedni prąd ładowania ale także zapewnia bezpieczeństwo ładowanym urządzeniom. Chroni m.in. przed przegrzaniem, przeładowaniem i krótkimi spięciami. Oryginalność ładowarki gwarantuje bezpieczeństwo. Kompatybilny Po zastosowaniu kabla USB C - zgodna z dowolnym urządzeniem Zestaw zawiera : Ładowarka sieciowa Google GA03502-EU Wersja Bulk (oem) --------------- Erli.plПоскаржитись | 61 zł |
ORYGINALNA ŁADOWARKA GOOGLE 30W USB-C GA03502-EU Google 30W USB-C Charger Ładowarka sieciowa Google z portem USB-C umożliwia szybkie ładowanie 30W, doskonałe dla nowych... щеsmartfonów Pixel. Ładowarka Google 30W USB C od Google I kod producenta GA03502-EU kolor > biały Specyfikacja Oryginalny produkt Google Moc 30W Napięcie wejście 100-240V Szybkie ładowanie: Power Delivery Prąd ładowania: 5V/3A, 20V/1.5A, 15V/2A, 9V/3A Napięcie wyjście: PD 20V/1,5A, 15V/2A, 5V/3A, 9V/3A; PPS 21V ⎓ 1,5A. 11V ⎓ 3A Brak spadków wydajności podczas korzystania z telefonu Wyjście USB-C Automatyczne dopasowywanie mocy Wersja - BOX Poczuj moc PD Ładowarka 30W umożliwia błyskawiczne odnowienie energii . Dzięki temu Twój sprzęt może być naładowany nawet kilkukrotnie szybciej niż standardowymi ładowarkami. Kompaktowe wymiary i konstrukcja wykonania z ognioodpornego PC sprawiają, że doskonale sprawdzi się nie tylko w domu ale także w podróży. Inteligentny układ zarządzania automatycznie dobiera odpowiednie napięcie do urządzenia. Nowoczesny chip nie tylko dba o odpowiedni prąd ładowania ale także zapewnia bezpieczeństwo ładowanym urządzeniom. Chroni m.in. przed przegrzaniem, przeładowaniem i krótkimi spięciami. Oryginalność ładowarki gwarantuje bezpieczeństwo. Kompatybilny Po zastosowaniu kabla USB C - zgodna z dowolnym urządzeniem Zestaw zawiera : Ładowarka sieciowa Google GA03502-EU Wersja Box Blister --------------- Erli.plПоскаржитись | 80 zł |
Oryginalna Ładowarka Sieciowa Google 30W USB-C Charger do Pixel 8 / 8 Pro Oryginalna Ładowarka Sieciowa Google 30W USB-C Charger do Pixel 8 / 8 Pro Google 30W USB-C Charger | Oryginalna Ładowarka... щеSieciowa oryginalny produkt Google kolor biały moc 30W wejście 100-240V wyjście: PD 20V/1,5A, 15V/2A, 5V/3A, 9V/3A; PPS 21V ⎓ 1,5A. 11V ⎓ 3A bez spadków wydajności podczas korzystania z telefonu wyjście USB-C automatyczne dopasowywanie mocy waga 71g wymiary: 68x43x27mm zapakowana w oryginalne opakowanie Kompatybilność m.in Google Pixel FOLD Google Pixel 8 Pro Google Pixel 8 Google Pixel 7a Google Pixel 7 Pro Google Pixel 7 Producent: Google Opakowanie: Box Złącze: USB-C Szybkie ładowanie: Power Delivery Prąd ładowania: 5V/3A, 20V/1.5A, 15V/2A, 9V/3A Google 30W USB-C Charger Ładowarka sieciowa Google z portem USB-C umożliwia szybkie ładowanie 30W, doskonałe dla nowych smartfonów Pixel. Ładowarka 30W umożliwia błyskawiczne odnowienie energii . Dzięki temu Twój sprzęt może być naładowany nawet kilkukrotnie szybciej niż standardowymi ładowarkami. Kompaktowe wymiary i konstrukcja wykonania z ognioodpornego PC sprawiają, że doskonale sprawdzi się nie tylko w domu ale także w podróży. Inteligentny układ zarządzania automatycznie dobiera odpowiednie napięcie do urządzenia. Nowoczesny chip nie tylko dba o odpowiedni prąd ładowania ale także zapewnia bezpieczeństwo ładowanym urządzeniom. Chroni m.in. przed przegrzaniem, przeładowaniem i krótkimi spięciami. Oryginalność ładowarki gwarantuje bezpieczeństwo. Erli.plПоскаржитись | 142 zł |
Відеоогляди
Syncwire 30w USB C Charger! A Good Fit for Pixel 6 Pro?
18 січня 2022346 переглядів
Google 30W USB C Charger Review and Test
19 листопада 202110 322 перегляда
Review: UGREEN 30W USB C Charger, Nexode Foldable GaN PPS Compact Fast Wall Charger Block, USB-C
5 червня 20235 171 перегляд
Pixel 6 Pro | Stormy Sky Case | Google 30W USB-C Charger | ASMR Unboxing
29 жовтня 2021380 переглядів
Syncwire 30W USB C Charger Plug - Unbox, Test & Review
12 квітня 2022353 перегляда
Все про зарядки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 133 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, на 1 девайс 65 Вт, загальна 60 Вт, кабель USB-C, 82x32x31 мм
від 79 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 30 Вт, без кабелю
від 88 zł
мережевий ЗП, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, швидка зарядка, на 1 девайс 67 Вт, кабель USB-C
від 83 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 33 Вт, кабель Lightning, 41x38x33 мм
від 182 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, QC4.0, PD3.0, потужна, на 1 девайс 100 Вт, кабель USB-C, 75x55x30 мм
від 65 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 35 Вт, загальна 35 Вт, без кабелю, 87x48x28 мм
від 154 zł
мережевий ЗП, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 1 шт, швидка зарядка, потужна, на 1 девайс 120 Вт, кабель USB-C, 64x60x28 мм
від 104 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB C 2 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 35 Вт, без кабелю, 55x34x29 мм
від 129 zł
мережевий ЗП GaN, підходить для ноутбука, роз'єми: USB 2 шт, USB C 2 шт, швидка зарядка, QC4.0, PD3.0, на 1 девайс 65 Вт, кабель USB-C, 70x40x37 мм
від 79 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 30 Вт, без кабелю, 63x60x60 мм
від 59 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB 1 шт, USB C 1 шт, швидка зарядка, на 1 девайс 33 Вт, загальна 22.5 Вт, без кабелю
від 60 zł
мережевий ЗП, роз'єми: USB C 1 шт, швидка зарядка, PD3.0, на 1 девайс 30 Вт, кабель USB-C