Pendrive Verbatim Keypad Secure USB-C 128 GB (49432)
Zdjęcia 7 |
Verbatim Keypad Secure USB-C 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim Keypad Secure USB-C
Ceny na Verbatim Keypad Secure USB-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Keypad Secure USB-C 32 GB | od 171 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Keypad Secure USB-C 64 GB | od 212 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Keypad Secure USB-C 128 GB | od 329 zł | 2 oferty |
Polecamy