Pendrive SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64Gb |
Kolor | | Pojemność | 64 GB | Interfejs | USB C 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 150 MB/s | Funkcje i możliwości | obsługa OTG | Wysuwane złącze | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Wymiary | 59x13x9 mm | Oficjalna strona | shop.westerndigital.com | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2021 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| SanDisk Ultra USB Type-C 64 GB USB Flash Drive USB 31 Up to 150MB/s SDCZ46Wydajny dysk flash USB 3 1 Gen 1 przeznaczony do komputerów, smartfonów i tabletów, szybkie przechowywanie i przesyłanie zdję... więcejć filmów i innych plików
Mniej czekania więcej miejsca, błyskawiczna prędkość odczytu do 150 Mb/s, która może przesyłać pełnowymiarowy film w mniej niż 30 sekund i pojemność d
Podłącz również inne akcesoria, smukła chowana konstrukcja pozostawia więcej miejsca na inne porty w urządzeniu hosta
Pomóż zachować prywatne pliki, dołączone oprogramowanie SanDisk SecureAccess z szyfrowaniem chronionym hasłem zapewnia, że poufne informacje są bezpie
Kontroluj swoje życie, łatwe zarządzanie i tworzenie kopii zapasowych treści na smartfonie lub tablecie z systemem Android za pomocą dołączonej aplika Amazon.pl
Złóż skargę | | 41 zł | | |
|
| SanDisk Ultra USB-C - 64GB - USB StickUSB flash drive, 64 GB, USB 3.1 Gen 1 Type C po??czenie, Szybko?? przesy?ania danych: do 150 Mb / s (odczyt), Ochrona has?em,... więcejz SanDisk SecureAccess, Czarny Proshop.plZłóż skargę | | 55 zł | | |
|
| SanDisk Ultra 64GB USB Type-C 150 MB/s RF-PD-SND-0031SanDisk Ultra USB-C 150 MB/s Łatwo przechowuj i udostępniaj pliki za pomocą dysku SanDisk Ultra USB Type-C. Dzięki USB 3.1 Ge... więcejn 1 bez problemu możesz podłączyć urządzenie do laptopów USB typu C, telefonów i tabletów - i nie musisz martwić o adapter. Duże pojemności i wysokie prędkości przesyłania oznaczają brak stresu związanego z oczekiwaniem lub brakiem miejsca, nawet gdy nie masz dostępu do Internetu. Dodatkowo, dołączone aplikacje i usługi zapewniają ochronę dla dodatkowego spokoju. Niezależnie od tego, czy tworzysz kopię zapasową swojego najnowszego projektu w pracy lub szkole, czy po prostu wymieniasz się plikami z przyjaciółmi, będziesz mieć natychmiastowy dostęp i miejsce na wszystkie Twoje zdjęcia, filmy, muzykę i inne ważne dla Ciebie pliki. SanDisk Ultra podłącza się bezpośrednio do komputerów, smartfonów i tabletów USB typu C, dzięki czemu można szybko i łatwo przenosić zdjęcia, filmy i inne pliki między urządzeniami. Wysokowydajny dysk flash USB 3.1 Gen 1 ma błyskawiczne prędkości odczytu do 150 MB/s, prędkości zapisu, które umożliwiają przesłanie filmu o pełnej długości w mniej niż 30 sekund 3 oraz pojemności do 256 GB. Wąska, wysuwana konstrukcja dysku pozostawia więcej miejsca dla innych portów, dzięki czemu bez problemu można podłączyć także inne akcesoria. Dołączone oprogramowanie SanDisk SecureAccess z szyfrowaniem chronionym hasłem zapewnia bezpieczne przechowywanie poufnych informacji. Zachowaj porządek dzięki dołączonej aplikacji SanDisk Memory Zone - łatwo zarządzaj i twórz kopie zapasowe zawartości na smartfonie lub tablecie z Androidem. Życie jest pełne niespodzianek. Na szczęście możesz odzyskać przypadkowo usunięte pliki za pomocą dołączonego oprogramowania RescuePRO Deluxe. Komputronik.plZłóż skargę | | 41 zł | | |
|
| Pendrive SANDISK Ultra 64GBŁatwo zapisuj i udostępniaj pliki za pomocą dysku flash SanDisk Ultra® USB Type-C™. Dysk USB 3.1 Gen 1 możesz bezproblemowo p... więcejodłączać do laptopów, telefonów i tabletów wyposażonych w port USB Type-C bez konieczności stosowania adaptera. Duża pojemność i wysoka prędkość przesyłania danych eliminują stres spowodowany czekaniem i kończącym się miejscem, nawet bez dostępu do Internetu. Electro.plZłóż skargę | | 41 zł | | |
|
| DYSK SANDISK ULTRA USB Type-C Flash Drive 64 GB (150MB/s)Dysk SanDisk ULTRA USB Type-C Flash Drive 64 GB Łatwo przechowuj i udostępniaj pliki za pomocą dysku SanDisk Ultra USB Type-C... więcej. Dzięki USB 3.1 Gen 1 bez probl... EmpikZłóż skargę | | 46 zł | | |
Modyfikacje SanDisk Ultra USB Type-C 2020
Ceny na SanDisk Ultra USB Type-C 2020 |
---|
| SanDisk Ultra USB Type-C 2020 32 GB | | od 33 zł | 3 oferty |
| SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB | | od 30 zł | 13 oferty |
| SanDisk Ultra USB Type-C 2020 128 GB | | od 60 zł | 10 oferty |
| SanDisk Ultra USB Type-C 2020 256 GB | | od 126 zł | 13 oferty |
Dynamika cen dla SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB