Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 GB
Wideo 10Zdjęcia 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128Gb |
|
Mechanizm chowany. 2 złącza USB. Obsługa zastrzeżonego oprogramowania firmy SanDisk. Plastikowa obudowa nie nagrzewa się.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 GB
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Dual Drive Go 128 GB pamięć flash USB typu C do 400 MB/s z o | 60 zł |
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB SDDDC3-128G- | 67 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Go - Czarny - 128GB - USB Stick | 67 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Go 128GB | 64 zł |
SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C RF-PD-SND-0026 | 64 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 GB | od 38 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 GB | od 30 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 GB | od 60 zł | 37 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 GB | od 100 zł | 36 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 GB | od 196 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 GB | od 410 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →