Obiektyw Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang 16mm T22 ED AS UMC CS Canon EOS M Obiektyw Czarny 8809298882891 | 1 078 zł |
Stałoogniskowy Samyang 16mm T2.2 Fuji X VDSLR AF-O-SYG-120 | 1 519 zł |
Samyang 16 mm T2.2 ED AS UMC CS VDSLR Sony E | 1 299 zł |
Obiektyw SAMYANG, 16 mm, T2.2 ED AS UMC CS VDSLR / Canon M | 1 499 zł |
Samyang 16mm T2.2 VDSLR do Sony E | 1 489 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS:
- Osłona obiektywu w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →