Об'єктив Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS
Відео 1Фото 3 |
Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang 16mm T22 ED AS UMC CS Canon EOS M Obiektyw Czarny 8809298882891 | 1 078 zł |
Stałoogniskowy Samyang 16mm T2.2 Fuji X VDSLR AF-O-SYG-120 | 1 519 zł |
Samyang 16 mm T2.2 ED AS UMC CS VDSLR Sony E | 1 299 zł |
Obiektyw SAMYANG, 16 mm, T2.2 ED AS UMC CS VDSLR / Canon M | 1 499 zł |
Samyang 16mm T2.2 VDSLR do Sony E | 1 489 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості об'єктива Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS:
- Бленда в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →