Об'єктив Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE
Відео 1Фото 9 |
Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang F20-28 Fe 23389 Obiektyw Czarny 35-150mm | 4 895 zł |
Zmiennoogniskowy Samyang AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE AF-O-SYG-555 | 5 899 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE | 6 200 zł |
Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 Sony FE - - Zapytaj o specjalny rabat! - Dost | 5 399 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →