Об'єктив Samyang 14mm f/2.8 IF ED UMC Aspherical
Samyang 14mm f/2.8 IF ED UMC Aspherical |
|
. Надширококутний об'єктив — фокусна відстань становить 14 мм. Випускається в модифікаціях під 8 різних систем: Canon, Nikon, Olympus, Minolta, Pentax, Sony, Panasonic і Samsung. Світлосила f/2.8. Не має приводу автофокусування, наводка на різкість здійснюється тільки вручну. Діафрагма — 6-пелюсткова, з мінімальним значенням 22.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 14mm f/2.8 IF ED UMC Aspherical
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang AF 14mm f/2.8 Sony E AF-O-SYG-089 | 2 949 zł |
Samyang Samyang AF 14mm f/2.8 Sony FE Black F1210606101 | 3 249 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 14mm F2.8 Sony E | 3 067 zł |
Obiektyw SAMYANG 14 mm, f/2.8, IF ED UMC Aspherical, bagnet Olympus 4/3 | 1 498 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →