Об'єктив Samyang 14mm f/2.8 MF Mk2
Відео 1Фото 9 |
Samyang 14mm f/2.8 MF Mk2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 14mm f/2.8 MF Mk2
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang MF 14 mm F28 MK2 Sony E obiektyw szerokokątny ręczny fokus do pełn | 1 424 zł |
Stałoogniskowy Samyang MF 14MM F/2.8 MK2 Sony E AF-O-SYG-295 | 1 923 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF 14 mm F/2.8 MF MK2 | 2 083 zł |
Samyang MF 14mm f/2.8 MK2 Sony E - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 1 899 zł |
Samyang 14 Mm F2.8 Mk2 Nikon Ae Lens Czarny SA0312 | 1 979 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →