Об'єктив Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro
Фото 6 |
Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro |
|
Портретний об'єктив із можливістю макрозйомки для великого полчища дзеркальних та бездзеркальних фотоапаратів із різними розмірами матриць. Зазначимо, що під конкретну систему необхідно підбирати відповідну версію моделі з відповідним байонетним кріпленням. Отже, об'єктив має постійну фокусну відстань 100 мм та максимальну світлосилу f/2.8. Привод автофокусування в конструкції Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro не передбачається, а значить на різкість знадобиться наводитися вручну.
Благо на корпусі моделі докладно розмічена фокусувальна шкала. Об'єктив має 9-пелюсткову діафрагму і оснащується оптичною схемою формату 15 елементів у 12 групах. У формулу моделі включено один елемент з високим значенням показника заломлення (HR) та лінза з наднизькою дисперсією (ED). Крім того, в лінзах використовується багатошарове покриття, що просвітлює UMC. Світлофільтри для об'єктиву підходять у діаметрі 67 мм. У середньому модель важить трохи більше 700 г – конкретна вага об'єктиву залежить від обраного байонетного кріплення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro
Samyang 100 mm makro F28 obiektyw do aparatu Fuji X czarny 1112310101 | 1 749 zł |
Stałoogniskowy Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro Sony E AF-O-SYG-327 | 2 049 zł |
Obiektyw SAMYANG 100 mm, f/2.8 ED UMC Macro, bagnet Nikon | 2 381 zł |