Об'єктив Samyang 24mm T1.5 Xeen
Фото 5 |
Samyang 24mm T1.5 Xeen |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 24mm T1.5 Xeen
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xeen 15024T15PL T15 obiektyw Cine złącze PL 24 mm czarny 15024T1.5PL | 7 736 zł |
Stałoogniskowy Samyang Xeen 24mm T1.5 Canon EF AF-O-SYG-224 | 7 690 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN Sony E - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
Obiektyw SAMYANG 24 mm, T1.5 FF CINE XEEN / Sony E | 7 077 zł |
Stałoogniskowy Samyang XEEN CF 24MM T1.5 Canon EF AF-O-SYG-461 | 8 790 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN / MFT - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN Nikon - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →