Об'єктив Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Відео 4Фото 25 |
Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stałoogniskowy Samyang 20MM T1.9 ED AS UMC Sony E AF-O-SYG-310 | 2 599 zł |
Samyang 20 mm T1,9 VDSLR Sony E - Dostawa GRATIS! | 2 459 zł |
Obiektyw Samyang 20mm T1,9 VDSLR Canon | 2 621 zł |
Samyang 20 Mm T1.9 Ed As Umc Vdslr Ii Canon Ef Lens Czarny SA1411 | 2 328 zł |
Stałoogniskowy Samyang 20MM T1.9 ED AS UMC MFT AF-O-SYG-311 | 2 449 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →