Obiektyw Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Wideo 4Zdjęcia 25 |
Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 20MM T1.9 ED AS UMC Sony E AF-O-SYG-310 | 2 599 zł |
Samyang 20 mm T1,9 VDSLR Sony E - Dostawa GRATIS! | 2 459 zł |
Obiektyw Samyang 20mm T1,9 VDSLR Canon | 2 621 zł |
Samyang 20 Mm T1.9 Ed As Umc Vdslr Ii Canon Ef Lens Czarny SA1411 | 2 328 zł |
Stałoogniskowy Samyang 20MM T1.9 ED AS UMC MFT AF-O-SYG-311 | 2 449 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →