Obiektyw Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 35-150mm f/2-2.8 AF FE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang F20-28 Fe 23389 Obiektyw Czarny 35-150mm | 4 895 zł |
Zmiennoogniskowy Samyang AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE AF-O-SYG-555 | 5 899 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE | 6 200 zł |
Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 Sony FE - - Zapytaj o specjalny rabat! - Dost | 5 399 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →