Obiektyw Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 10MM F/2.8 ED AS NCS CS Sony E AF-O-SYG-372 | 1 439 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF-S 10 mm F/2.8 AS CS ED NCS | 2 290 zł |
Obiektyw SAMYANG 10 mm, f/2.8, ED AS NCS CS, bagnet Nikon | 2 508 zł |
Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS Sony E - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 1 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →