Obiektyw Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS
Zdjęcia 5 |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS Fuji X AF-O-SYG-459 | 1 589 zł |
Obiektyw Samyang Fujifilm X 21 mm F/4 AS CS ED UMC | 1 884 zł |
Samyang 21mm F1.4 ED AS UMC CS (Fujifilm X) « karta prezentowa na CEWE Fot | 1 990 zł |
Samyang 21 Mm F1.4 Ed As Umc Cs Sony E Lens Czarny SA3304 | 1 691 zł |
Samyang 21mm f/1.4 ED AS UMC CS Fuji X - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 1 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →