Obiektyw Viltrox AF 23mm f/1.4
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Viltrox AF 23mm f/1.4 |
|
Szeroki autofokus dla ochrony bezlusterkowców z matrycą APS-C formatu APS-C. Prezentowany jest również na półkach sklepowych w wersji na kamery Micro 4/3. Charakterystyczne cechy charakteru obiektywu to obecność pierścienia regulacji przysłony, wysoka przysłona f/1,4 i 9-listkowa konstrukcja przysłony. Ostatnie dwa punkty programu składają się na możliwość rysowania bokeh z efektownymi „rundami” w tle podczas fotografowania na otwartych przesłonach z małą głębią ostrości.
Optycznie Viltrox AF 23mm f/1.4 składa się z 11 elementów w 10 grupach. Specjalne elementy optyczne w konstrukcji soczewki są reprezentowane przez dwie asferyczne soczewki wypukłe ze szkła ED i dwie soczewki o niskim współczynniku załamania światła HRI. Wbudowany napęd autofokusa pomaga wyostrzyć szerokość. Odległość do „celowania” powinna wynosić co najmniej 30 cm Model jest kompatybilny z małymi, a więc niedrogimi filtrami o średnicy 52 mm. Obiektyw montowany jest w korpusie o wymiarach 65x72 mm, a jego waga to 260 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viltrox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viltrox.
Kup Viltrox AF 23mm f/1.4
Wszystkie ceny 43 →VILTROX Obiektyw AF 23MM F14 STM Canon EOS M Silver - AF 23/1.4 M | 1 763 zł |
Stałoogniskowy Viltrox AF 23mm F1.4 Nikon Z silver AF-O-VLTX-008 | 1 699 zł |
Obiektyw VILTROX AF 23mm f/1.4 XF Fuji X | 1 570 zł |
Obiektyw Viltrox AF 23mm F1.4 FE Sony E | 1 804 zł |
Viltrox AF 23 mm / F1.4 Nikon Z - Dostawa GRATIS! | 1 699 zł |